Школа танців на Оболоні

Для дітей та дорослих

Залишити заявку на
абонемент

Ласкаво просимо до школи танців Dream Team на Оболоні в Києві. Наша місія – розкривати таланти та надихати у кожному учаснику справжні танцювальні вміння.
    Наші викладачі – це справжні майстри своєї справи, з багаторічним досвідом і вражаючим портфелем. Вони готові поділитися своїм досвідом і вивести ваші танцювальні навички на новий рівень. В Dream Team ви зможете вибрати саме той стиль, який вас цікавить. Від сучасного та хіп-хопу до латиноамериканських танців – ми пропонуємо широкий спектр напрямків як для дорослих так і для дітей.
    Ми розуміємо, що кожен учень унікальний. Наші заняття орієнтовані на розвиток вашого потенціалу, незалежно від того, чи ви початківець, чи вже досвідчений танцюрист. У нас дружня атмосфера, де кожен відчує себе частиною справжньої танцювальної команди.
    Dream Team – це не тільки навчання, а й можливість виступати на сцені та брати участь у різноманітних заходах та конкурсах. Не чекайте, долучайтеся до школи танців на Оболоні, де кожен рух – це можливість проявити себе! Реєструйтеся прямо зараз або зателефонуйте, щоб дізнатися більше. Давайте разом створимо неймовірні танцювальні історії!

МИ РОБИМО ЛЮДЕЙ ЩАСЛИВИМИ ЗА
    ДОПОМОГОЮ ТАНЦЮ

Школа танців Dream Team заснована професійними танцюристами та дипломованими викладачами танців.
    Ми працюємо для всіх – початківців та професіоналів, дорослих та дітей, головне – ваше бажання розвиватися. Ви отримаєте можливість навчатися у професійних педагогів – справжніх майстрів своєї справи, вступити в ком’юніті танцювального світу та відчути атмосферу, наповнену емоціями та драйвом. Ви зможете знайти впевненість у собі та отримати свободу в самовираженні, а найголовніше Ви танцюватимете.

Вартість абонементів

Річний абонемент

120 занять – 24000 грн (200грн/заняття)
    144 заняття – 28800 грн (200грн/заняття)
    Безліміт – 29999 грн

Трьохмісячні абонементи

24 занять – 6000 грн (250грн/заняття)
    36 занять – 9000 грн (250грн/заняття)

Місячні абонементи

8 заняття – 2400 грн (300грн/заняття)
    12 занять – 3600 грн (300грн/заняття)

Разові заняття

Пробне заняття – 300 грн
    Разове заняття – 400 грн

Індивідуальні заняття

750 грн – разове заняття
    1000 грн – заняття для двох
    1350 грн – заняття для трьох
    Абонемент на 4 заняття – 2800 грн
    Абонемент на 8 занять – 5200 грн
    Абонемент на 12 занять – 7440 грн

Увага кошти за абонементи не повертаються! Можливий варіант заморозки: до 10 днів – 200 грн, більше місяця – 400 грн.